ОСТАННІ НОВИНИ

Slando не стало. Дошку оголошень поглинув OLX

|

Від сьогодні, 15 вересня 2014 року, найбільша в Україні дошка оголошень Slando.ua працює під новою назвою – OLX.ua. Популярний сервіс приєднався до найбільшої у світі мережі сайтів безкоштовних оголошень OLX. Для цього була додана українська версія сайту. Про це повідомляє прес-служба оновленого рекламного пошуковика.

Водночас на оновленій платформі змінилися тільки назва й логотип. Загальний дизайн, функціональність і робота мобільних додатків залишилися незмінними. Профілі, повідомлення та історії покупок зберігаються. Користувачі, як і раніше, можуть зберігати закладки, відправляти повідомлення та користуватися всіма можливостями онлайн-дошки оголошень.

«Зміна назви не впливає на структуру власності бізнесу. Ми – українська компанія, яка з 2011 року є частиною глобальної групи Naspers із центральним офісом у Кейптауні. OLX – це велика міжнародна мережа сайтів оголошень. Мета ребрендингу – об`єднати майданчики групи по всьому світу під одним брендом, а також укріпити й розширити міжнародну присутність бренду OLX на глобальному рівні. Зміни не торкнуться функціоналу, зовнішнього вигляду та можливостей сервісу», – прокоментував генеральний директор OLX.ua Сергій Гапоченко.

 

Реклама партнерів

Як відомо український сайт оголошень показував відмінні результати відвідуваності – понад 4 млн. користувачів щомісяця. Впродовж останніх років Slando став сервіс №1 безкоштовних оголошень в Україні. Головне завдання компанії після ребрендингу – зберегти й примножити всі досягнення проекту.

OLX є відомою міжнародною мережею онлайн-дошок оголошень, яка входить у глобальну медіа- та діджитал-групу Naspers. У міжнародну мережу OLX входить 115 країн. При цьому кожен із сайтів надає послуги тільки для тієї країни, у якій він працює. Тобто, український OLX.ua дає можливість розміщувати оголошення на сайті тільки жителям України. Суть сервісу під новим брендом OLX залишиться такою, як і раніше: приватні безкоштовні оголошення у вашому місті.

Більше 140 мільйонів унікальних відвідувачів заходять на сайти мережі OLX в 115 країнах по всьому світі. OLX є провідним сайтом безкоштовних оголошень на ринках Португалії, Індії, Бразилії, Таїланду та багатьох інших країн. У квітні 2014 року сервіси оголошень групи Naspers у Румунії, Болгарії, Казахстані, Білорусі, Угорщині та Польщі також змінили свою назву.

Відсьогодні всі відвідувачі, що переходять за посиланням http://slando.ua/, будуть автоматично переадресовані на нову адресу http://olx.ua/.

OLX (о-ел-ікс, англ. online exchange) – бренд для дошок оголошень, створений Інтернет-підприємцями Фабрісом Грінда й Алеком Оксенфордом. Зараз OLX належить міжнародній медіа- і діджитал-компанії Naspers.

Довідка:

OLX.UA (раніше Slando.ua) – онлайн сервіс безкоштовних оголошень №1 в Україні. Українська база сервісу налічує близько 8 млн. оголошень і щомісяця поповнюється майже на 2 млн. нових пропозицій. У середньому нове оголошення публікується кожні 2 секунди. Сайт входить в топ-10 найпопулярніших сайтів серед українців за даними компанії Gemius (Fusion панель, липень 2014 року). Кожен п`ятий інтернет-користувач з України відвідує сайт мінімум один раз на місяць.

Фото: holosua.com та OLX.UA

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.