ОСТАННІ НОВИНИ

Російські вибори у Криму – нікчемні - МЗС

|

Так звані “вибори”, які влаштувала Росія на території Криму, є нелегітимними, а їхні результати з юридично-правової точки зору – нікчемними та не матимуть жодних наслідків для нинішнього статусу Криму та Севастополя. Про це йдеться у заяві Міністерства закордонних справ України, пише УП.  

“МЗС України рішуче засуджує проведення Російською Федерацією 14 вересня 2014 року так званих “виборів у Госсовєт” у тимчасово окупованій Автономній Республіці Крим та м.Севастополь”, – заявили в МЗС.

“Закликаємо міжнародне співтовариство засудити проведення так званих “виборів” в АР Крим та м.Севастополь. Очікуємо також, що цивілізований світ дасть належну оцінку протиправним діям російської окупаційної влади, що продовжує утиски, дискримінацію і репресії проти кримських татар, українців та представників інших національностей, котрі не змирилися і ніколи не змиряться з окупацією Криму”, – йдеться у заяві .

Також у відомстві заявили, що усі причетні до організації та проведення “виборів” нестимуть  відповідальність відповідно до чинного законодавства України.

Реклама партнерів

“На сьогодні існує велика кількість доказів і свідчень, які підтверджують порушення російською стороною взятих на себе міжнародних зобов”язань в галузі прав людини, за які російській стороні доведеться відповідати”, – підкреслили у міністерстві закордонних справ.

Зазначимо, станом на 19:00 за московським часом, в Криму проголосували 45,26% виборців або 12 885 осіб. Такі дані на брифінгу в Сімферополі озвучив глава виборчкому Криму Михайло Малишев.

Фото:www.dw.de 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.