ОСТАННІ НОВИНИ

Росія відправлятиме біженців з Донбасу у Сибір та Магадан

|

Біженців з Донбасу, які прибувають до Криму і низки російських регіонів, з місць тимчасового розміщення будуть перенаправляти у Сибір, на Далекий Схід і на крайню Північ. Відповідні рекомендації містяться у постанові уряду РФ №926 від 12 вересня за підписом прем`єра Дмитра Медведєва, інформує УП.

Так, громадян України, “які прибувають на територію РФ в екстреному порядку”, спочатку будуть направляти в тимчасові пункти розміщення біженців.

У свою чергу органам держвлади в Криму, Бєлгородській, Брянській, Воронезькій, Курській, Ленінградській, Московській та Ростовській областях, а такж у Москві, Санкт-Петербурзі та Севастополі “рекомендовано орієнтувати громадян України на переїзд в інші суб`єкти РФ, в т.ч. які реалізують на своїй території Держпрограму щодо сприяння добровільному переселенню співвітчизників, що проживають за кордоном”.

Як відомо, дана програма діє в основному в соціально депресивних регіонах РФ і передбачає переселення в на крайній Північ, Сибір і Далекий Схід.

Реклама партнерів

Згідно з документом, пункти тимчасового утримання біженців “повинні використовуватися для перебування громадян України тільки на термін, необхідний для організації їх подальшого прямування до іншого суб`єкта федерації, але не більше, ніж на 3 доби”.

Фото: espreso.tv 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.