ОСТАННІ НОВИНИ

До Львова приїхав найкращий казкар України

|

На три дні до Львова переселився найвідоміший казкар країни – Сашко Лірник. У межах Форуму видавців він розповідатиме львівським дітлахам казки просто неба. Про це Львівському порталу повідомила керівник проектів видавництва “Зелений Пес” Анна Богородіченко. 

Послухати казки можна буде дорослим та дітям три дні поспіль:

12 вересня об 11:00 та 15:00;

13 вересня об 11:00 та 15:00;

Реклама партнерів

14 вересня об 11:00 та 14:00. 

Місце незмінне – сходи Палацу Потоцьких. 

Також письменник у Львові презентує нову книжку «Казки Лірника Сашка», що побачила світ у видавництві «Зелений Пес». Вона набула неабиякого розголосу завдяки своєму привабливому оформленню та ілюстраціям талановитого художника Інокентія Коршунова. До книги увійшло 9 казок. Серед них «Казка про вдову Ганну-Шулячку, Чорного козака і страшне закляття» за мотивами якої знімають фільм «Чорний козак». 

«Мої казки – той щасливий випадок, коли подобаються і дітям, і дорослим. Я розказую їх – і всі слухають. І тішаться всі. Це жанр, який я сам вигадав, – українська химерна казка, – і в ньому кожен знаходить щось для себе. Хтось – цікаву оповідь, хтось – гумор, хтось – дивовижні пригоди, ще хтось – романтику, або й народний характер і побут» – говорить про нову книгу Сашко Лірник. 

Фото: www.krainamriy.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.