ОСТАННІ НОВИНИ

Санкції ЄС оприлюднено

|

Російські нафтові компанії “Роснефть”, “Транснефть” і “Газпром Нефть” потрапили у список нових обмежувальних заходів ЄС у відношенні РФ.

Про це в п`ятницю повідомив “Офіційний журнал ЄС”, інформує УП  з посиланням на “Інтерфакс”.

Крім того, ЄС увів обмеження на співпрацю з Росією у сфері розробки родовищ нафти, яку важко добувати.

Згідно із повідомленням “ІТАР-ТАСС“, ЄС ввів заборону на торги облігаціями цих компаній з терміном обігу понад 30 днів і участь в організації випусків таких паперів. 

Реклама партнерів

ЄС також ввів заборону на організацію боргового фінансування для трьох найбільших оборонних концернів Росії – “Уралвагонзавода”, “Оборонпрома” і Об`єднаної авіабудівної корпорації (ОАК). ЄС заборонив торги облігаціями цих підприємств з терміном обігу понад 30 днів і участь в організації випусків таких паперів.

В списку санкцій Євросоюзу включені дев`ять російських оборонних концернів – це концерн “Сіріус”, “Станкоінструмент”, “Хімкомпозіт”, концерн “Калашников”, Тульський збройовий завод, “Технології машинобудування”, “Високоточні комплекси”, концерн ППО “Алмаз-Антей” і НВО “Базальт”. Поставки європейських технологій подвійного призначення цим компаніям забороняються з 12 вересня.

Раніше Європейська правда писала, що новий пакет санкцій ЄС проти Росії передбачає внесення до списку ще 24 осіб.

Зокрема, до списку увiйшли депутати Держдуми Свiтлана Журова, Микола Левичев, Iван Мельников, Iгор Лебедєв та Олександр Бабаков, а також лiдер “ДНР” Олександр Захарченко та ще деякi керiвники невизнаних республiк сходу України.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.