Україна розбила Францію у відборі на ЧС-2015

|

Збірна України з пляжного футболу впевнено розібралася із Францією у матчі відбіркового етапу чемпіонату світу 2015 року. Гра завершилася з рахунком 5:1. Про це інформує Проспорт.

В середині першої дванадцятихвилинки Олег Будзько відкрив рахунок. Хвилину потому найкращий гравець чемпіонату України -2014 дніпропетровець Костянтин Андрєєв збільшив перевагу “синьо-жовтих”. У другому таймі Олег Зборовський поклав французам ще один м`яч. А згодом Андрій Борсук дальнім ударом довів рахунок до соромного – 4:0. У кінцівці гри Франція змогла забити один м`яч – відзначився Мікаель Пажіс. Та вже у наступній атаці наші знову засмутили суперника: Будзько оформив дубль.

На шляху до ЧС-2015 у наших хлопців ще стоять Туреччина та Іспанія. З турками гратимемо 11 вересня. З віце-чемпіонами світу – 12-го. Нагадаємо, збірна України стартувала у відбірковій кампанії матчем з Латвією – 4:1, далі нами була бита Норвегія 7:1, а завершили перший груповий етап перемогою над Німеччиною з рахунком 4:2.