ОСТАННІ НОВИНИ

МЗС передало в АП документи щодо ратифікації Угоди про асоціацію з ЄС

|

Міністерство закордонних справ завершило підготовку ратифікації Угоди про асоціацію з ЄС, і передало документи в Адміністрацію президента. Про це повідомляють джерела ZN.UA.

За словами джерел, МЗС спільно з іншими відомствами завершив роботу над технічною підготовкою тексту Угоди про асоціацію. Також в АП передали законопроект про ратифікацію Україною СА, який нещодавно був погоджений усіма необхідними міністерствами, зокрема, Мін`юстом.

Тепер черга за президентом – Петро Порошенко повинен передати Угоду на ратифікацію у Верховну Раду. Раніше заступник глави АП Валерій Чалий обіцяв, що президент “після відповідних процедур” подасть документи по СА до парламенту відразу після отримання їх з МЗС.

Це Повинно статися до 16-18 вересня – саме на цей час призначено сесію Європарламенту. Зі свого боку комітет з міжнародних справ ЄП попередньо схвалив ратифікацію для фінального голосування в Стразбурзі. Цим самим ЄС висловився за ратифікацію угоди з Україною за прискореною процедурою, щоб підкреслити солідарність з нею.

Реклама партнерів

Як відомо, планується, що ратифікація документа Україною і Євросоюзом відбудеться в один день. У разі одночасної ратифікації, угода набуде чинності з 1 листопада цього року (до цього часу діє одностороннє скасування Євросоюзом торговельних мит на імпорт з України).

Фото: vinnitsaok.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.