ОСТАННІ НОВИНИ

Українцям слід очікувати подорожчання цукру

|

Ціни на цукор цієї осені виростуть на 1- 3 гривні. Як зазначив нещодавно на нараді у Харківській області міністр аграрної політики і продовольства України Ігор Швайка, підвищення ціни на цукор буде незначним і це пов`язане зі збільшенням кредитів та подорожчанням палива. Про це інформує сайт Ого.uа.

За словами міністра, собівартість цукру цього року в Україні складе близько 9,50-10 грн за кілограм. Цього року не буде перевиробництва і нестачі цукру. А остаточна ціна буде відома за місяць-півтора.

«За нашою оцінкою, собівартість цукру з буряка врожаю 2014 буде на 15-20% вище, ніж в цьому сезоні, через зростання цін на природний газ і основні матеріально-технічні ресурси. Приблизно в цих межах можна прогнозувати і зростання відпускних цін виробників на цукор», – повідомив УНН генеральний директор Національної асоціації цукровиробників “Укрцукор” Микола Ярчук.

Таким чином роздрібні ціни можуть зрости з 10-13 грн за 1 кг до 14-15 грн грн за 1 кг. А дешевшим колись імпортним цукром через зростання курсу долара проблему вже не вирішити. Із жовтня тонна привізного цукру може коштувати 12,5-14 тисяч гривень.

Реклама партнерів

Фото: dt.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.