ОСТАННІ НОВИНИ

ЄС може відмовитися від нових санкцій проти Росії

|

Нові санкції проти Росії, які мають бути офіційно запроваджені з боку країн ЄС 8 вересня, можуть бути скасовані.Про це заявив президент Європейської Ради Герман ван Ромпей в ефірі телеканалу VRT, пише УП.

За його словами, це можливо за умови, якщо на сході України триватиме режим припинення вогню “та (або) якщо розпочнуться перемовини зі встановлення миру”.

Ван Ромпей підкреслив, що Росія “ледве” реагує на поштовхи до серйозних перемовин, тому погоджений  5 вересня  режим припинення вогню “хоч і є важливим кроком, але не більш ніж кроком”.

Також президент Європейської Ради нагадав, що ЄС погодив запровадження нових економічних санкцій проти Росії у зв’язку з агресією проти України.

Реклама партнерів

До вже чинних санкцій проти Москви мають додатися подальші штрафні заходи “в сфері кредитів та товарів подвійного призначення”, себто тих, які можуть бути застосовані як для мирних, так і для військових потреб.

Окрім цього, має бути розширений перелік осіб, яким заборонено в`їзд до країн ЄС, а також тих, чиї статки в країнах Союзу підлягають замороженню.

Фото: giga.ua 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.