ОСТАННІ НОВИНИ

В аеропорту «Львів» шукали вибуховий пристрій

|

Сьогодні, 5 вересня, о 12.47 год. до начальника служби з охорони праці ДП Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького (вул. Любінська, 168) надійшло повідомлення про замінування літовища. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міськради.

Зателефонувала невідома особа й повідомила, що аеропорт заміновано, а відтак необхідно евакуйовувати людей.

На місці події працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова, згідно з «Планом дій …», у складі 97 осіб та 15 од. техніки. Місце події було огороджено, виставлено охорону, припинено доступ сторонніх осіб. Із терміналу «А» та приміщення вокзалу було виведено на безпечну відстань 390 осіб (300 пасажирів та 90 працівників аеропорту).

З метою виявлення вибухового пристрою, спеціалісти вибухово-технічного відділу при НДЕКЦ ГУ МВС України у Львівській області провели обстеження будівель та прилеглої території терміналів «А» і «1» ДП Міжнародного аеропорту «Львів». Затримки авіарейсів не було. 

О 14.45 год. пошукові роботи були завершені. Вибухового пристрою не виявлено. Зараз за фактом події проводять оперативно-слідчі дії.

Фото: Львівський портал 

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...