ОСТАННІ НОВИНИ

Алеї Парку культури розпишуть віршами

|

До 21 Міжнародного книжкового «Форуму видавців» алеї у Парку культури розпишуть улюбленими віршами львів`ян. Про це львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Обрати та проголосувати за поетичний твір можна у соціальних мережах на сторінках Парку культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького

«Ми дуже хотіли долучитися до однієї з найважливіших подій нашого міста, та й цілої країни, до Форуму видавців. Але прагнули зробити це у цікавий та оригінальний спосіб. Так з`явилась ідея наповнити Парк улюбленими віршами львів’ян, щоб прогулюючись алеєю вони могли насолоджуватись поезією та роздумувати над її змістом», – розповіла головний адміністратор Парку культури Христина Пархуць.

Розписувати парк віршами візьмуться художники-активісти, зокрема ті, що пишуть вірші на фасадах будинків у Львові. Усі охочі також матимуть змогу долучитися до розписування.

Реклама партнерів

«Без вагань долучаємось до такого цікавого проекту, адже вже маємо досвід написання віршів на будівлях міста. Хочеться, щоб воно ще більше наповнилось гарною поезію, яка надихатиме львів`ян», – зазначила активіст проекту Олена Семеген.

Усі охочі можуть запропонувати улюблений твір на сторінці Парку культури у соцмережах в коментарях під цим дописом: http://on.fb.me/1vTVTHk. З віршів, які будуть найчастіше зустрічатися, складуть список для голосування. Вірші, що наберуть найбільшу кількість голосів, будуть написані на алеях Парку культури. Також розігрується поетична збірка Юрія Іздрика «About» з його автографом, для участі в конкурсі потрібно поширити допис про проект.

Детальна інформація за телефоном: 096-203-72-57, Христина Пархуць.

Фото: lviv.nezabarom.ua 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.