ОСТАННІ НОВИНИ

Україна просить скликати засідання Радбезу ООН і заморозити російські гроші

|

Прем`єр-міністр України Арсеній Яценюк просить західних партнерів скликати термінове засідання Ради безпеки ООН у зв`язку з діями Росії на сході України. Про це він заявив в ході підписання Меморандуму про співпрацю між Кабміном і Світовим конгресом українців, повідомляє “Інтерфакс-Україна“.

“Вважаю за необхідне, щоб наші західні партнери скликали надзвичайне засідання Радбезу ООН. Росія істотно наростила військову присутність в Україні”, – сказав він.

Також Яценюк звернувся до партнерів України з проханням заморозити російські активи і фінанси доти, поки Росія не виведе свої війська з України.

“Заморозити Росії активи і фінанси до моменту виведення Росією своїх збройних сил, техніки з території України”, – заявив Яценюк.

“Введені санкції не дали результату. В таких обставин єдиним елементом стримування російської агресії має бути розгляд введення санкцій щодо заморожування всіх російських активів і зупинки всіх банківських транзакцій РФ в країнах-членах ЄС і США, і країнах G7”, – додав він.

Фото: news.bigmir.net

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...