ОСТАННІ НОВИНИ

На озброєнні сил АТО з’явились українські безпілотники

|

На озброєнні сил АТО з’явились невеличкі, схожі на дитячі повітряні іграшки, літальні апарати. Головне завдання цих літачків – виконувати повітряну розвідку секторів зайнятих терористами. Про це Львівському порталу повідомили у Медіа-центрі МОУ (Львів).

«Один такий виріб дозволяє керівництву АТО зекономити чимало часу на збір оперативної розвідувальної інформації. А головне він дозволяє вберегти життя і нашим розвідникам, і солдатам, які завдяки повітряній розвідці не потраплять у засідку, чи вчасно будуть попереджені про вогневий наліт», – зазначив начальник Житомирського військового інституту Імені С.П. Корольова генерал-майор Юрій Даник.

 

Потрібно зазначити, що цей безпілотний повітряний розвідник – цілком український виріб. Його створили військові інженери Житомирського військового інституту Імені С.П. Корольова спільно з іншими спеціалістами. Зараз апарат  успішно використовується для збору розвідувальних даних в «гарячих точках» АТО. Потужні лінзи камер дозволяють побачити навіть добре замасковані позиції терористів. До речі, за своїми характеристиками український повітряний безпілотний розвідник перевершує всі існуючі іноземні моделі. І само-собою значно дешевший у виробництві і експлуатації.

Фото Тарас Грень

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...