ОСТАННІ НОВИНИ

Депутати розширили межі роботи евакуаторів (перелік вулиць)

|

Сьогодні, 10 липня, на засіданні сесії ЛМР прийняли ухвалу, відповідно до якої у центральній частині міста збільшується перелік вулиць, на яких працюватимуть евакуатори. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міськради.

Так, з метою запобігання надзвичайних ситуацій на автошляхах Львова та скарг мешканців про ігнорування власниками автомобільного транспорту правил дорожнього руху, а саме паркування у заборонених місцях, створення перешкод для безперешкодного функціонування  транспортної інфраструктури, роботи комунальних служб до ухвали ЛМР від 18.07.2013р. №2549 «Про затвердження Положення про порядок переміщення транспортних засобів для забезпечення безперешкодного функціонування транспортної інфраструктури м. Львова» внесено зміни в частині переліку вулиць, де працюватимуть евакуатори.

Відповідно до сьогоднішньої ухвали, евакуатори працюватимуть на вул. Франка, пр. Шевченка, вул. Кн.Романа, вул. Григоровича. вул. Дудаєва, вул. Коперника, пл. Соборній, вул. Січових Стрільців, вул. Дорошенка, вул. Бандери, вул. Університетській, вул. Лепкого, вул. Наливайка, вул. Гонти.

Нагадаємо, відповідно до ухвали 2013 року,  переміщення транспортних засобів для забезпечення безперешкодного функціонування транспортної інфраструктури Львова здійснюється у центральній частині м. Львова у пішохідній зоні, що обмежена вул. Підвальною, пр. Свободи, вул. Валовою, вул. Друкарською, вул. Ставропігійською, вул. Сербською, вул. Братів Рогатинців, вул. Староєврейською, вул. Краківською, вул. Вірменською, вул. Галицькою, вул. Руською, вул. С. Гавришкевича, вул. І. Гонти; на пр. Свободи, пл. А. Міцкевича, пл. Галицькій, пл. Торговій, вул. Підвальній, вул. В. Винниченка, пл. Митній, вул. Личаківській; на прилеглих територіях ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького», автовокзалу на вул. Стрийській, стадіону «Арена Львів», Головного залізничного вокзалу.

Фото: Львівський портал 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...