ОСТАННІ НОВИНИ

Відгороджуватись від Росії Україна почне з півночі

|

Відгороджуватися довжелезними траншеями від Росії Україна розпочне з північних областей. На Сході вириють рови, коли там стабілізується ситуація, пише ТСН.

На кордоні України з Росією в Сумській області вже копають захисний рів Через два тижні буде готовий план, як Україна відгороджуватиметься на кордоні з Росією.

Ідеться про копання ровів шириною до 3,5 м, які почнуть спочатку копати в північних областях.

«Ми почнемо з Чернігівської, Сумської та Харківської областей. У першу чергу, з північних районів Луганщини до Красної Талівки включно, а також заходи по узбережжю Азовського моря до Амвросіївки», – зазначив перший заступник голови Держприкордонслужби Павло Шишолін

Траншеї ритимуть, аби унеможливити потрапляння в Україну з РФ військової техніки, терористів та нелегалів, пише УНІАН. Будівництво інженерних споруд на кордоні з Росією на Сході продовжиться після стабілізації ситуації в цьому регіоні.

Нагадаємо, траншеї вже вирили на кордоні з РФ на території Донеччини.

«Панацеї не існує. Як показує досвід на кордоні США і Мексики, хто захоче, все одно пролізе. Ми в першу чергу будемо готувати рови, щоб зупинити потік техніки. 3,5-метровий рів, який ще до початку бойових дій був побудований донецьким губернатором, показав, що танки і вантажні автомобілі вже не перелізуть», – сказав Шишолін.

Він додав, що інженерне перекриття потрібне і на кордоні з окупованим Кримом. Нагадаємо, захисні рови вже частково вирили на Сумщині та Харківщині.

Фото: ТСН 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *