ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині попрощались із загиблими вертолітниками (фото)

|

У місто військових вертолітників – Броди доставили тіла загиблих авіаторів. Мужні військові льотчики загинули під час захисту української землі на Донбасі. Про це Львівському порталу повідомили у Медіа-центрі МОУ (Львів).

Борт із тілами офіцерів зустрічали керівництво області, району та міста. Багатотисячна громада Бродів вишикувалися уздовж центральної вулиці, щоб віддати шану героям-авіаторам. Люди у руках тримали квіти, приспущені національні прапори із траурними стрічками.

На плацу авіаційної бригади загиблих побратимів зустрічав увесь особовий склад.

 

Реклама партнерів

Прощання із підполковником Андрієм Бєлкіним та майором Русланом Мазуновим відбулося у клубі військової частини.

Із майором Дмитром Шингуром бойові друзі попрощалися на плацу частини.

За словами представника Бродівської міськради Оксани Приступа, це дуже велике горе для нашого міста і району.

«Вже вісім хлопців з нашої військової частини загинули на Донбасі. У всіх молоді родини, маленькі діти», – зауважила вона.

 

Після церемоній прощання тіло льотчика-штурмана вертолітної ланки Дмитро Шингура військово-транспортним літаком доставили у Запорізьку область, звідки він родом. У нього залишилися батько, дружина, малолітні донька та син.

Майор Руслан Мазунов був бортовим авіаційним техніком вертолітної ланки. Його поховали у Бродах на цвинтарі, що по вулиці Тернопільській, як бажала його родина.

Командира вертолітної ланки підполковника Андрія Бєлкіна поховали на Рівненщині у місті Радивилів, де він проживав із родиною. Офіцер був родом із Криму. Звідти попрощатися із сином приїхала мати. Вона взяла дещицю землі з могили сина, аби часточку його душі привезти до рідної Алушти.

Нагадаємо, що підполковник Андрій Бєлкін, майори Дмитро Шингур та Руслан Мазунов, які пілотували вертоліт Мі-8, 24 червня пострілом з переносного зенітного ракетного комплексу були збиті неподалік гори Карачун, що у Слав’янську. Разом із екіпажем на борту вертольота перебували ще 6 військовослужбовців. Ніхто не вижив…

Фото: Медіа-центр МОУ (Львів)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...