ОСТАННІ НОВИНИ

Львівські медики рятують життя у зоні АТО

|

Департамент охорони здоров’я Львівської ОДА висловлює щиру подяку колегам-медикам, які сьогодні у зоні військових дій з честю виконують свій професійний обов’язок, рятуючи життя захисників Вітчизни у зоні АТО. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі департаменту охорони здоров’я ЛОДА.

Серед них Костянтин Василькевич – лікар-хірург Комунальної міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги м. Львова.

Костянтин Василькевич був активним учасником Революції Гідності, працював у Медичній службі Майдану. На заклик майданівців лікар-хірург вищої категорії, кандидат медичних наук Костянтин Василькевич поїхав добровольцем у зону АТО, незважаючи на те, що є батьком трьох неповнолітніх дітей.

 

Цивільний медик-волонтер К. Василькевич був і серед тих добровольців, хто налагоджував роботу медичної служби батальйону «Азов».

У батальйоні «Азов» К. Василькевичу доводиться виконувати функції не лише хірурга, а й лікаря широкого профілю.

В.о.головного лікаря Комунальної міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги м. Львова Оксана Воробель розповіла, що доктор Василькевич на декілька днів приїжджав до Львова, відвідав колектив лікарні, та повідав про нелегкі будні військового медика.

«Лікарня чекає його швидкого повернення у рідні операційні до мирної праці», – додала Оксана Воробель.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...