ОСТАННІ НОВИНИ

«Львівелектротранс» модернізує 19 тягових підстанцій

|

ЛКП «Львівелектротранс» в рамках співпраці з ЄБРР проводить модернізацію тягової підстанції постійного струму на вул. Замарстинівській, 11А. Роботи тут вже на завершальному етапі. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Мадернізували вже підстанцію на вул. Сахарова та розпочали роботи на вул. Личаківській. Загалом, відповідно до проекту, буде модернізовано 19 тягових підстанцій.

За словами головного інженера ЛКП «Львівелектротранс» Володимира Коваліва, обладнання на тягових підстанціях є застаріле. «Все обладнання на них застаріле, зараз таке не виготовляють і в нас навіть немає для нього запасних частин. Нове обладнання – від українського виробника з Запоріжжя,  фірми «Плутон». Але вони використовують частину деталей фірми «Сіменс», – розповів він.

Загалом, проведені заходи дозволять підвищити надійність енергопостачання об’єктів, продовжити тривалість експлуатування модернізованого обладнання, зменшити витрати підприємства на обслуговування маслогосподарства, зменшити витрати електроенергії, підвищити безпеку експлуатації електрообладнання. Під час модернізації встановлюють телекерування, що зробить можливим зменшення кількості обслуговуючого персоналу.

Як розповів в. о. директора ЛКП «Львівелектротранс» Володимир Карпа, за попередніми підрахунками, модернізація усіх тягових підстанцій дозволить підприємству скоротити свої витрати орієнтовно на 20%. Також буде вивільнено 40 працівників, адже курувати всією системою можна з центрального диспетчерського пункту. «Про звільнення людей не йдеться, це високопрофесійні працівники, вони і надалі працюватимуть на підприємстві», – сказав Володимир Карпа.

Оновлена підстанція працює вже три місяці, проблем з обслуговуванням не виникало.

Нагадаємо, вартість усього проекту по модернізації 19 тягових підстанцій – 56,689 млн грн. Виконавець робіт – ПрАТ «Плутон».

Фото: прес-служба ЛМР 

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...