ОСТАННІ НОВИНИ

Порошенко знову припинить вогонь?

|

Президент України Петро Порошенко заявив, що за певних умов готовий повернутися до режиму припинення вогню. Про це він сказав під час телефонної розмови з віце-президентом США Джозефом Байденом, повідомила Львівському порталу прес-служба глави держави.

Як зазначає прес-служба, сторони обговорили можливі подальші міжнародні зусилля для підтримки позиції України.

П.Порошенко поінформував про результати зустрічі у Берліні міністрів закордонних справ України, Німеччини, Франції та Росії та окреслив своє бачення наступних кроків у руслі досягнутих домовленостей.

Президент України наголосив, що готовий повернутися до режиму припинення вогню, щойно буде підтвердження про його дотримання у двосторонньому форматі, а також за умов звільнення всіх заручників та встановлення контролю за кордоном при моніторингу ОБСЄ.

Глава держави підкреслив, що готовий до початку змістовних політичних переговорів без будь-яких додаткових умов.

У свою чергу Байден запевнив, що США поділяють і підтримують підхід президента України до врегулювання ситуації в цей непростий для країни час і готові докласти зусиль для досягнення миру в державі.

Президент подякував народу США та привітав віце-президента з прийдешнім Днем незалежності, який Америка святкує 4 липня. “Україна сьогодні бореться за свою незалежність і знає їй ціну”, – наголосив П.Порошенко.

Фото: PHL 

 

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...