ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові проведуть «Ярмарок ініціативних власників»

|

У рамках «Майстерні міста» 21 червня відбудеться «Ярмарок ініціативних власників». Його мета – підвищити обізнаність та активність жителів для покращення умов життя у своїх будинках. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради. Захід триватиме впродовж дня – з 12 до 19 год – біля пам’ятника Івану Франку (площа біля головного корпусу ЛНУ ім. Івана Франка).

На Ярмарку можна буде отримати цікаву та корисну інформацію про спільну діяльність жителів міста щодо модернізації та реставрації своїх будинків і прибудинкових територій, про можливості фінансової допомоги, кредитування ремонтів і термомодернізації багатоповерхових будинків.

«Ярмарок буде поділено на три частини: в одній дискутуватимуть голови львівських ОСББ – можна буде дізнатися багато цікавого про нюанси роботи цих об’єднань у Львові, як правильно організувати мешканців та про позитив від участі в ОСББ. Другу частину нашого заходу буде присвячено інформуванню та консультуванню мешканців  щодо фінансових, юридичних  та організаційних питань – можна буде послухати виступи представників від міської ради, голів громадських організацій та банківських установ. І третя секція – це практичні поради щодо того, як правильно організувати мешканців та облаштувати прибудинкову територію. Також можна буде отримати рекомендації від архітекторів та ландшафтних дизайнерів з приводу цього питання», – зазначила керівник програми навчання Інституту міста Ірина Фогел.

Відвідувачі також матимуть чудову можливість поспілкуватися з успішними головами ОСББ, які спільно з мешканцями своїх будинків зуміли забезпечити  комфорт та енергоощадність будинків в умовах постійного зростання тарифів на житлово-комунальні послуги.

У той же час для дітей будуть проводити цікаві розваги.

Ярмарок відбудеться за ініціативи Інституту міста та за фінансової підтримки Німецького товариства міжнародної співпраці (GIZ) і Міжнародної фінансової корпорації (IFC).

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...