ОСТАННІ НОВИНИ

Львівщина профінансує 49 пріоритетних проектів міжнародної технічної допомоги

|

Голова обласної ради Петро Колодій сьогодні звернувся із листом до начальника Головного управління Державної казначейської служби України у Львівській області щодо забезпечення фінансування проектів міжнародної технічної допомоги, координатором яких є Львівська обласна рада. Про це Львівському порталу повідомила прес-служба ЛОР.

Загалом першочерговими до фінансування у 2014 році є 49 проектів міжнародної технічної допомоги. Відповідно до рішення обласної асоціації місцевих рад Львівщини голова обласної ради рекомендував головам районних рад та міст обласного значення активізувати роботу над реалізацією проектів міжнародної технічної допомоги та надати обласній раді переліки таких проектів з метою пришвидшення їх фінансування у 2014 році.

Як уже зазначалося, 18 березня цього року Львівська обласна рада затвердила Порядок співфінансування проектів міжнародної технічної допомоги з обласного бюджету. У 2014 році для співфінансування таких проектів в обласному бюджеті Львівської області передбачено 3 млн грн.

 

 

 

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...