ОСТАННІ НОВИНИ

Комунальним стоматологам в мерії порадили провести збори трудового колективу

|

Сьогодні у Львівську міську раду вкотре прийшли працівники Комунальної четвертої стоматологічної поліклініки з вимогою відставки головного лікаря Галини Ляльки. За словами директора департаменту гуманітарної політики ЛМР Олега Березюка, сьогодні свій протест, який триває вже чотири місяці, висловлює 17 лікарів. Але є близько 300 працівників цієї поліклініки, які висловлюють позицію на підтримку головного лікаря. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міськради.

«Стоматологія є досить якісною та самозабезпеченою галуззю медицини. Зараз можна бачити певне бажання перерозподілу фінансів. Ми пропонуємо перевести їх на 50-відсотковий госпрозрахунок, щоб вони самі могли давати собі раду.

До цих людей є велика повага і очікування, як від лікарів, розуміння об’єктивності ситуації. Є пропозиція спільно з ними підготувати збори трудового колективу: треба мінімум 2/3 працівників, бажано 100 відсотків лікарів. Кожен зможе висловити свою позицію, а опісля ми проведемо таємне голосування – і тоді все стане зрозуміло. На мою думку, голосування можна провести не раніше, ніж за 3-4 дні. Адже потрібно, щоб усі про нього дізнались, щоб з юридичного погляду все відбулось правильно», – зазначив директор департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради Олег Березюк.

Фото: Львівський портал  

Реклама партнерів

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...