ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині зросте вартість проїзду в автобусах приміського сполучення

|

Тариф на перевезення пасажирів в автобусних маршрутах загального користування Львівської області може зрости до 30 копійок за один пасажиро-кілометр. Збільшення вартості відбудеться лише після оприлюднення та обговорення відповідного розпорядження голови Львівської ОДА. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ЛОДА.

Зокрема, термін обговорення проекту розпорядження «Про тарифи на перевезення пасажирів і багажу автобусами, що працюють в звичайному режимі руху, в приміському та міжміському внутрішньообласному сполученні» не може тривати менше, аніж один місяць з дня його оприлюднення на сайті облдержадміністрації.

Таке рішення було прийнято сьогодні за результатами наради із перевізниками та представниками районних державних адміністрацій, що відбулась під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Йосифа Ситника.

Під час наради присутні обговорили ситуацію щодофактичного стану перевезень на території Львівщини. Зокрема, за словами перевізників, підняття вартості проїзду на сьогодні як ніколи зумовлено зростанням цін на паливно-мастильні матеріали, а структура теперішніх тарифів не відповідає їх витратам. Відтак, представники автотранспортних підприємств наголошували, що теперішній тариф у розмірі 25копійок за кілометр є збитковим.

Реклама партнерів

Зазначимо, що проаналізувавши фінансові розрахунки, подані перевізниками області, департамент економічного розвитку, торгівлі та промисловості облдержадміністрації провів обчислення вартості граничних тарифів на перевезення пасажирів в автобусних маршрутах загального користування області. І як повідомив під час наради директор згаданого департаменту Микола Довба, відповідно до проведених розрахунків оптимальна вартість тарифу повинна становити 30 копійок за кілометр.

Підсумовуючи нараду, Йосиф Ситник наголосив, що в питанні підняття тарифу слід дотримуватись компромісу: «Тут має бути баланс, коли частково і перевізники не отримують стовідсотково бажаний тариф, і коли пасажирам не доводиться платити значно більше».

«На сьогодні ціни на пальне, мастило, а також інші послуги, які є складовою тарифу на перевезення, однозначно зростають. Це все змушує нас приймати не популярні рішення, проте стратегічно важливі. Адже без цього зупиниться транспортна галузь, може бути економічний та соціальний колапс», – резюмував перший заступник голови ОДА.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...