ОСТАННІ НОВИНИ

Львівським свободівцям погрожують розправою

|

Працівникам офісу Львівської обласної організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода» погрожують фізичною розправою. Про це 2 травня повідомив голова Львівського обласного виборчого штабу кандидата в Президенти України Андрій Холявка, нформує Львівський портал прес-служба ЛОО ВО «Свобода».

Зокрема, 2 травня 2014 року на стаціонарний телефон офісу зателефонував невідомий, який перепитав, чи це штаб «Свободи», а потім заявив: «Це було тільки попередження. Я вас всіх повбиваю». Він говорив російською впереміш із нецензурною лайкою.

Як повідомив Андрій Холявка, він написав заяву прокурору Львівської області Володимирові Гуралю, в якій просить розслідувати випадки погроз на адресу свободівців та попередити можливі наслідки.

Нагадаємо, 29 квітня 2014 року в під’їзді будинку, в якому розташовано офіс Львівської обласної організації ВО «Свобода», невідомі підпалили друковану агітаційну продукцію кандидата в Президенти України Олега Тягнибока. Свободівці вважають, що  цей підпал – не випадковість, а політичний акт.  

 

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...