ОСТАННІ НОВИНИ

Марш вишиванок прямує в центр Львова

|

Марш вишиванок вирушив з площі перед пам’ятником Степану Бандері до центральної частини міста. Колона по п’ять осіб почала рухатись по вулиці Степана Бандери. Про це повідомляє кореспондент Львівського порталу із місця подій.

За приблизними підрахунками у колоні 250 – 300 осіб. Переважно це молоді люди. Попереду колони йдуть дівчата з оберемком троянд у руках, а позаду молоді люди несуть транспаранти з символікою дивізійників СС Галичина.

 

Колона гучно скандує: «Слава Україні! Героям Слава!», «Слава нації! Смерть Ворогам!», «Ми Львів’яни, ми найкращі!», «Схід і Захід разом!» та інше.

Реклама партнерів

По периметру помітна достатня кількість правоохоронців. Рух транспорту призупинено.

Нагадаємо, що сьогодні, 27 квітня, у Львові відбудеться так званий «Марш вишиванок» на честь вояків дивізії  «Галичина» і «Небесної сотні». Заявку на проведення акції до Львівської міськради подала маловідома організація «Срібна земля». З цього приводу своє обурення вже висловила низка організацій, безпосередньо пов’язана з Майданом.

Також повідомлялось, що сьогодні у Львові очікують на провокації від «Свободи».

Відтак охорону громадського порядку у місті Львові під час масових заходів 27 – 28 квітня забезпечуватимуть працівники СБУ. Допомагатимуть СБУшникам активістами громадських організацій: «Самооборона Львівщини», «Автосотня», «Варта-1», «Народна Самооборона», «Афганська сотня» та «Правий сектор».

Начальник СБУ Львівщини припускає, що будь-яка провокація у Львові може призвести до вторгнення російських військ.

Фото: Святослав Драбчук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...