ОСТАННІ НОВИНИ

У прокуратурі Львівщини попередили, що надалі не терпітимуть штурмів

|

У прокуратурі Львівської області відреагували на вчорашні події та наголосили, що надалі на такі факти правоохоронці будуть змушені реагувати відповідним чином. Про це повідомили Львівському порталу у прес-службі прокуратури Львівської області.

«Учора, 8 квітня, певні «зацікавлені особи» вже не вперше намагалися дестабілізувати роботу прокуратури Львівської області. Зокрема, під виглядом «візиту на особистий прийом до прокурора області» кілька десятків осіб увірвалися до приміщення прокуратури області, пошкодивши при цьому, вхідні двері.

З огляду на те, що такі події носять системний характер, а в діях учасників вбачаються елементи кримінально караних правопорушень, прокуратура Львівської області застерігає, що в подальшому на такі факти органи внутрішніх справ змушені будуть реагувати у встановленому законом порядку.

Адже масове вторгнення у приміщення прокуратури аж ніяк не демонструє бажання громадян зреалізовувати своє право на особистий прийом прокурором області у цивілізований спосіб.

Реклама партнерів

Вкотре наголошуємо, що особистий прийом прокурора області здійснюється у відповідності до вимог чинного законодавства та затвердженого графіку. Зокрема, такий проводиться щовівторка з 10.00 до 13.00 год. за попереднім записом. Відтак, аби потрапити на особистий прийом до прокурора області необхідно попередньо записатись у відділі з питань розгляду листів та прийому громадян», – йдеться у прес-службі прокуратури Львівщини.  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...