ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині діють ефективні соціальні програми

|

На черговому засіданні сесії Львівської обласної ради депутати затвердили звіт Департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА про виконання обласних цільових програм. Про це Львівському порталу повідомила прес-служба ЛОР.

«На Львівщині діє Комплексна обласна програма соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської області, що охоплює значну частину жителів області. Ця програма діяла минулого року, і діяла ефективно. Також Львівщина єдина область, яка має Комплексну обласну програму соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2012 – 2014 роки. Ці програми напрацьовані Львівською обласною радою спільно з профільним департаментом», – зазначив голова постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності Львівської обласної ради Ярослав Качмарик.

Відтак, у рамках Комплексної обласної програми соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2012 – 2014 роки на пільгове медичне обслуговування громадян у 2013 році з обласного бюджету було профінансовано 1 млн 56 тис. грн. За ці кошти 4231 особу було забезпечено лікарськими засобами чи медичним обслуговуванням.

Водночас на реалізацію Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської області на 2011 – 2013 роки у 2013 році з обласного бюджету було профінансовано 1 млн 977 тис.грн. З цієї суми 930 тис. грн було виділено на виплату адресної грошової допомоги ветеранам УПА, вдовам (вдівцям) політв’язнів та вдовам (вдівцям) ветеранів УПА.

Реклама партнерів

Одноразову допомогу в розмірі 370 грн отримало 2 489 осіб. Також в рамках цієї програми з обласного бюджету було виділено 2 млн 437 тис. грн на виплату одноразової адресної допомоги громадянам, реабілітованим за ст. 3 Закону України «Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні» та потерпілим від політичних репресій у 2013 році. За ці кошти адресну допомогу отримали 12 702 особи.

Також у 2013 році з обласного бюджету було виділено 850 тис. грн на заходи з покращення соціального захисту багатодітних сімей, які проживають на території Львівської області. За ці кошти було закуплено та роздано шкільне приладдя дітям із багатодітних сімей, у яких виховується 4 та більше дітей, а також тим, які навчаються у вищих навчальних закладах та професійно-технічних училищах на денній формі навчання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...