ОСТАННІ НОВИНИ

Львів’ян закликають прийняти у себе на Великдень гостей зі Сходу, Півдня та Криму

|

Студентське братство Українського Католицького Університету вже вчетверте проводить акцію «Великдень разом» і запрошує молодь з різних міст України разом відсвяткувати Великодні свята у Львові.

Відтак, організатори закликають львів’ян зголошуватися прийняти у своїх родинах гостей зі Сходу, Півдня та АР Крим. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Акція проходитиме з 18 до 21 квітня. У цей час Львів відвідають студенти та молодь з Донецька, Запоріжжя, Луганська, Дніпропетровська, Харкова, Маріуполя, Кривого Рогу, інших міст та з АР Крим.

Організатори зазначають, що охочих приїхати до Львова на Великдень є дуже багато. Натомість, львівських родин, які зголосилися взяти участь в акції, на сьогодні бракує. «Закликаємо львів’ян в часі Великодніх свят прийняти у свої домівках гостей зі Сходу та Півдня України, відгукнутися на наше запрошення долучитися до розвіяння взаємних стереотипів. Ми маємо гарну нагоду показати нашу патріотичну гостинність, поділитися нашими традиціями та передати атмосферу свята», – говорять організатори акції «Великдень разом».

Детальніше: http://velykden.org.ua.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *