ОСТАННІ НОВИНИ

У податковій заговорили про амністію капіталу

|

Керівник Міністерства доходів і зборів України, який займається ліквідацією міністерства і створенням Державних податкової та митної служб Ігор Білоус заявив про намір податкової здійснити амністію капіталу вже цього року. Про це він сказав на брифінгу в четвер, повідомляє УНІАН.

“У планах – амністія капіталу. Спочатку амністія капіталу, всім сказали “hello”. Час закінчився – “хто не сховався, я не винен””, – заявив Білоус.

Білоус також повідомив, що амністія капіталу може бути проведена вже цього року.

“Якщо стабілізуємо ситуацію, можливо, цього року”, – сказав він.

Реклама партнерів

Також керівник податкової повідомив, що наступний кроком у роботі відомства стане введення системи непрямого оподаткування, за якою невідповідності доходів і витрат розслідуватимуться податковою міліцією. За його словами, це дозволить вивести з тіні ті капітали, які не були легалізовані добровільно.

“Що стосується загальнообов`язкового оподаткування. Ця ініціатива непогана. Після амністії капіталу ми запустимо непрямі методи оподаткування. Людина, яка заробляє 20 тис. грн, напевно, не може їздити на супер-дорогій машині. Він десь її взяв. Так працюють у всіх цивілізованих країнах”, – сказав керівник податкової.

Також Білоус відзначив, що в планах служби зменшити кількість податків, проте, разом з тим, здійснити розширення бази оподаткування.

“Є в планах скорочення кількості податків. Але також є в планах розширення бази оподаткування”, – сказав Білоус.

Керівник податкової також наголосив, що перед відомством стоїть першочергове завдання провести стабілізацію податкових надходжень.

Як повідомляв УНІАН, сьогодні, 13 березня, міністр фінансів Олександр Шлапак представив колективу Міністерства доходів і зборів України, що перебуває у стадії ліквідації, нових кураторів податкової та митної служб Ігоря Білоуса і Віталія Науменка, а також куратора служби фінансових розслідувань Володимира Хоменка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.