ОСТАННІ НОВИНИ

Власники легальної зброї захищатимуть львів`ян у лавах «Національної гвардії»

|

У Львові активісти, які володіють легальною зброєю, оголосили про створення організації “Національна гвардія України”. Активісти хочуть у правовому полі зі зброєю в руках захищати безпеку городян.

Про це “Погляду” розповів один із ініціаторів створення організації Тарас, який наразі відмовився називати своє прізвище.

“Ідея створити подібну організацію інспірована подіями в країні, коли ходити вулицями рідних міст стало не зовсім безпечно. Наразі ми консультуємося щодо діяльності організації з різними спеціалістами. Після того ми затвердимо статут і подамо на затвердження у Міністерство юстиції України, а по тому будемо працювати в правовому полі, як це каже Закон України”, – зазначив активіст.

Тарас не розповідає, скільки людей вже зголосилося стати до лав “Національної гвардії України”.

“Наразі є така ініціатива. Люди звертаються, надсилають свої пропозиції та коментарі. Так і спілкуємося та координуємося. Цей процес лише починається, щось сказати більше важко”, – зазначив Тарас.

“Ми не хочемо, аби наші слова перекрутили. Ця ідея спрямована на створення громадських структур охорони правопорядку з людей, які мають навики володіння вогнепальною зброєю і мають на цю зброю відповідні документи.
Також до наших лав можуть приєднатися усі ті, хто володіє навиками будь-якого рукопашного бою. Це створюється для того, аби в нічний час патрулювати місто, або у випадку якихось загроз ці люди були готові стати на захист наших міст”, – розповів активіст.

Тарас наголосив, що діяльність організації прописана у законодавстві України: тут не має жодного екстремізму, а лише право людей на захист себе і своїх рідних.

“Ми готові до того, що російські канали будуть це транслювати немов “бандеровцы ездят по Львову на танках с автоматами”. Але це не так. Для нас головне безпека звичайних громадян, коли найбільшою загрозою життю і свободі людей є правоохоронні структури”, – наголосив активіст.

Ініціатори “Національної гвардії” закликають власників легальної зброї з інших міст також створювати подібні організації, які захищатимуть цивільне населення. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *