ОСТАННІ НОВИНИ

В Україні почали запроваджувати комендантську годину

|

У Раві-Руській посилено контроль з охорони громадського порядку і встановлено комендантську годину. Про це Львівський портал повідомили у прес-службі Рава-Руської міської ради.

У зв’язку з ситуацією, яка склалася в Україні, зокрема йдеться про події 22 січня у Києві на вулиці Грушевського, внаслідок яких загинуло щонайменше двоє учасників масових протестів, міський голова Рави-Руської Ірина Верещук видала розпорядження, яким доручила посилити контроль з охорони громадського порядку.

«Раву-Руську як місто, що розташоване у надзвичайній близькості до державного кордону, яке щодня перетинають тисячі українців та іноземців, можуть використати у провокаційних цілях. Тому я розпорядилася посилити контроль з охорони громадського порядку на вулицях міста, яке здійснюватимуть члени громадського формування, аби не допустити ймовірних провокацій, безладів та заворушень, – пояснила міський голова. – Також з відповідним проханням я звернулася і до правоохоронців».

Ірина Верещук не виключає, що ситуацію у прикордонному місті найближчим часом можуть дестабілізувати. Саме тому міська рада обмежила перебування на вулицях міста неповнолітніх без супроводу дорослих з 22.00 год до 08.00 год. і зобов’язала директорів навчальних закладів Рави-Руської попередити батьків про персональну відповідальність за порушення цієї вимоги.

Реклама партнерів

«Підлітків можуть використовувати для вчинення провокацій, заворушень. Крім того, вони ще не сформовані як особистості, мають запальний характер, «гарячі» голови і вони, можливо, не до кінця розуміють усю серйозність та складність ситуації, що склалася», – зазначила міський голова.

Окрім цього, Рава-Руська міська рада рекомендувала закладам, які здійснюють торгівельну діяльність на території міста, не провадити її з 22.00 год до 8.00 год, а також звернути увагу на обмеження продажу спиртних напоїв на період стабілізації складної ситуації у державі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...