ОСТАННІ НОВИНИ

Довідка про відсутність податкового боргу видається за новим порядком

|

Міністерство доходів та зборів України, наказом від 10.10.2013 р. № 567, затвердило Порядок видачі довідки про відсутність заборгованості з податків, зборів, платежів, що контролюються органами доходів і зборів. Довідка видається безкоштовно на підставі заяви платника податків за основним місцем його обліку. Строк видачі – не більше 5 робочих днів з дня отримання органом доходів і зборів заяви платника податків. Довідка може бути видана як в паперовому, так і в електронному вигляді. Про це повідомляє інформаційно-комунікаційний сектор ДПІ у Сихівському р-ні Львова ГУ Міндоходів у Львівській області.

«Орган доходів і зборів визначає наявність/відсутність у платника податків податкового боргу на дату формування Довідки з урахуванням наявності/відсутності такого боргу в інформаційних системах органів доходів і зборів за основним та неосновним місцем обліку платника податків.

За наявності у платника податків податкового боргу органом доходів і зборів готується лист платнику податків (у довільній формі) з вмотивованою відмовою щодо видачі Довідки, який надсилається на адресу платника податків», – повідомили в інформаційно-комунікаційному секторі ДПІ  у Сихівському р-ні м.Львова ГУ Міндоходів у Львівській області.

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...