ОСТАННІ НОВИНИ

Жителі Львівщини здали правоохоронцям 234 одиниці вогнепальної зброї

|

На території Львівської області завершився другий етап місячника добровільної здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів до органів внутрішніх справ. Загалом за місяць часу, громадяни здали 234 одиниці вогнепальної зброї. Про це повідомляє ВЗГ ГУ МВСУ у Львівській області.

На сьогодні громадяни здали до органів внутрішніх справ області 234 одиниці вогнепальної зброї, із них 27 одиниць нарізної зброї армійських зразків, 40 одиниць мисливської нарізної зброї, 162 одиниць мисливської гладкоствольної, 4 одиниці холодної зброї та 1 ствол до вогнепальної зброї.

Із загальної кількості добровільно зданої зброї, після проведення відповідних перевірок органами внутрішніх справ, зареєстровано у власне користування 4 одиниця нарізної та 21 одиниць гладкоствольної мисливської зброї. На даний час проводиться перевірка та вирішується питання про реєстрацію у власне користування 89 одиниць вогнепальної мисливської зброї.

Правоохоронці нагадують, що за незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами, або вибуховими речовинами законодавством передбачено кримінальну відповідальність. Згідно ст. 263 Кримінального кодексу України за подібні дії особи можуть понести покарання аж до 7 років позбавлення волі.

Разом із тим, громадяни, які добровільно здали зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої, звільняються від кримінальної відповідальності.

 Фото: flickr

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...