Семеро львів`ян, яких у Києві затримав і побив «Беркут», розповіли, що правоохоронці накинулися на них, коли вже дорогою додому вони зупинилися на проспекті Перемоги випити кави, йдеться у сюжеті ТСН.
Їх, мовляв, викинули з машини у багнюку, а потім повезли до Печерського райвідділу міліції.
«Нас з машини нагло, як шматки м`яса, повикидали і головою об асфальт в калюжі, воду з калюжі навіть пили. І топталися по нас ногами. В мене забиття литкового м`яза дуже сильне», – повідомив потерпілий активіст зі Львова Роман Кульба.
«Закинули в автозак. І все, кажуть, бандьори, ми вам зараз зробимо за вашу “Слава Україні”, веземо вас у ліс, будемо вас порєшать», – додав інший активіст Андрій Слюз. Після такого затримання один активіст з травмою голови опинився у лікарні. Затриманих вже відпустили, вони написали заяви про побиття.
Також хлопці запевняють, що їм не висунули ніяких звинувачень, але й не направили на медекспертизу. В міліції ж повідомили, що провадження щодо них таки відкрите – за фактом ще вчорашньої бійки під Кабміном.
«Сам факт хуліганства, він був набагато раніше ніж доставка цих осіб до Печерського райуправління. До того ж коли їх намагались доставити до Печерського райуправління, вони намагались чинити опір», – повідомила речник київської міліції Ольга Білик.
МВС попереджає: вони відстежують всіх, хто брав участь у бійках під Кабміном за фото- та відеоматеріалами.
В міліції також розповіли про цеглини, які знайшли у рюкзаках затриманих львівських студентів. Мовляв, вони збиралися використати їх проти правоохоронців.







