Хлопець, який застрелив 20-річну дівчину сьогодні, 14 листопада, у селі Бердихові, що на Яворівщині, згодом і сам застрелився… Про це у коментарі кореспонденту Galnet повідомив сільський голова Бердихова Іван Макаревич.
«Хлопець, який застрелив цю дівчину, потім і сам застрелився біля викопаної ями, в якій розвів вогонь», ‒ заявив І.Макаревич.
Також сільський голова додав, що убита навчалася у медичному закладі.
Щодо хлопця, то І.Макаревич розповів: «Цей хлопець одружений, має дитину. Йому близько 30 років».
За словами сільського голови: «Вони були знайомі і в дитинстві разом відпочивали. В них була, як то кажуть, любов. Він з другом приїхали і цілу ніч її чекали на подвір’ї, щоб відслідкувати чи до неї піде якийсь хлопець».
Також І.Макаревич сказав, що трагедія сталася близько 8:15 ранку.
Нагадаємо, сьогодні, 14 листопада, у селі Бердихові, що на Яворівщині, знайшли тіло 20-річної дівчини з вогнепальним поранення у голову.
Нападником виявився її друг з дитинства, йому було 26 років.
Фото: Bigmir.net







