ОСТАННІ НОВИНИ

Янукович наказав «регіоналам» голосувати проект Лабунської

|

Фракція Партії регіонів отримала команду голосувати в першому читанні проект Анжеліки Лабунської щодо «лікування Тимошенко». Про це повідомляють джерела “Української правди”.

За словами співрозмовника, таку інформацію оголосили Кокс і Квасьнєвський після зустрічі з Віктором Януковичем у четвер в обід.

Співрозмовник додав, що після пакетного голосування в першому читанні у парламенті буде створено робочу групу для доопрацювання проекту Лабунської під керівництвом “регіонала” Геннадія Васильєва, як було вирішено на засіданні комітету у середу.

До пакету також входять закон про Прокуратуру та зміни до виборчого законодавства. І опозиція, і влада мають свої варіанти законопроектів.

Співрозмовник додав, що робоча група або допрацьовує проект до поточної п’ятниці, коли і відбудеться остаточне голосування, або депутати домовляються провести позачергову сесію для цього голосування до наступного вівторка.

Як відомо, депутати від опозиції вже почали збирати підписи за проведення позачергової сесії.

Станом на 16:50 депутати від опозиції зібрали вже понад 100 підписів для скликання позачергової сесії на 12 листопада.

У свою чергу депутат від опозиції Арсен Аваков у своєму Facebook написав: “У залі аншлаг. Повна явка крім комуністів. Дипломати і ложа преси… у повітрі висить очікування… Насправді момент важливий”.

Як писав Львівський портал,

фракція Партії регіонів у сесійному залі нічого не вирішує. Регіонали ще від ранку чекали чіткої команди з Банкової щодо голосування по Тимошенко.

Українська правда

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...