ОСТАННІ НОВИНИ

Як вберегтись водіям таксі від нападників – поради

|

Сьогодні у Львові через дощ мало не застрелили таксиста. Нападник з пістолетом у руках намагався «розвести» водія на гроші, однак несподівана поява свідка завадила планам зловмисника. Яким чином уникнути неприємностей кореспондент «Львівського порталу» поцікавився у правоохоронців.

У відділі зв`язків з громадськістю ГУ МВС України у Львівській області нам озвучили основні правила, як вберегтись водіям таксі від нападників:

1. Для посадки – висадки пасажирів старайтесь уникати малолюдних, а також погано освітлених місць. Надавайте перевагу добре освітленим ділянкам, наприклад поблизу нічних магазинів, кіосків, вокзалів, станцій…

2. Перед тим як запросити пасажира до салону, пересвідчіться, що його поведінка не є агресивною, відсутні ознаки алкогольного або наркотичного сп’яніння (характерний запах, розширені зіниці, порушення мовлення та координації дій…)

3. Переконайтесь, що в руках пасажира та під одягом немає речей, котрі нагадують зброю або можуть бути використані як зброя (металеві предмети – палиці, ножиці, шнури або електрод роти)

4.Переконайтесь, що пасажир чітко знає куди йому потрібно і може точно вказати точну адресу цього місця, прикмети, за якими це місце можна знайти, може вказати найкоротший маршрут до нього. Якщо виникають сумніви – можна поставити пасажиру кілька додаткових запитань.

5. Після того, як пасажир зайшов у салон таксі, повідомте про ваш маршрут диспетчера або колегу-водія таксі по телефону. Робіть це голосно, чітко і в розмові обов’язково вкажіть приблизну тривалість поїздки.

6. Під час руху старайтесь не змінювати маршрут, навіть якщо пасажир наполегливо вас про це просить.

7. Старайтесь щоб пасажир не сидів у вас за спиною на лівому задньому пасажирському місці.

8.  При виникненні непередбачуваної ситуації або прямого нападу постарайтесь максимально швидко залишити салон автомобіля. Простіше кажучи – втікайте.

9. Не вступайте в боротьбу з нападником – він може бути озброєним або іншим чином підготовленим до нападу.

10. Максимально швидко повідомте про злочин працівників міліції за тел. 102. У повідомленні необхідно вказати: місце скоєння злочину, час, прикмети злочинця, марку, модель, державні номерні знаки автомобіля, кількість пального в баку авто (якщо автомобіль викрали) та напрямок, в якому поїхав чи втік злочинець.

11. Ніколи не впускайте підозрілого або підозрілих пасажирів в салон автомобіля. В нічний час переговори з пасажирами ведіть лише через відчинене вікно при усіх замкнених дверцятах. Автомобіль старайтесь не глушити і в будь-який момент будьте готові рушити з місця.

 

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...