ОСТАННІ НОВИНИ

24 людини досі перебувають у лікарні після весілля у Золочеві

|

Станом на сьогоднішній ранок на лікуванні залишаються 24 особи, з них 6 дітей, які брали участь у святкуванні весілля 10-11 серпня в одному з кафе Золочева. Про це повідомляє Департамент з питань цивільного захисту населення ЛОДА.

Зокрема, госпіталізовано в:

Золочівську центральну районну лікарню – 21 особу, з них 7 дітей (на лікуванні залишаються – 17 осіб, з них 6 дітей);

КЗ ЛОР «Львівська обласна інфекційна клінічна лікарня» – 8 осіб (на лікуванні залишаються 7 осіб).

Реклама партнерів

У цей же період до медичних закладів інших областей госпіталізовано 4 особи, а саме:

Тернопільської МКЛ – 1 особа;

Черняхівської ЦРЛ (Житомирська область) – 3 особи.

Із Золочівської центральної районної лікарні було виписано – 4 особи, з них 1 дитина, КЗ ЛОР «Львівська обласна інфекційна клінічна лікарня» – 1 особу.

За 15–18 серпня нових хворих з числа присутніх на святкуванні не поступало.

Пацієнтам в стаціонарних умовах проводиться повний комплекс клініко-лабораторних обстежень, надається необхідний об’єм медичної допомоги відповідно до клінічних протоколів. Стан всіх потерпілих – середньої важкості.

За фактом харчового отруєння Золочівським міжрайонним управлінням ГУ ДСЕС у Львівській області проведено розслідування, під час якого виявлено низку порушень у роботі закладу харчування. Проводиться комплекс санітарно-протиепідемічних заходів у вогнищі інфекції. Ситуація контрольована.

Нагадаємо, що в період 12–14 серпня, з попереднім діагнозом харчова токсикоінфекція, гострий гастроентероколіт, до медичних закладів Львівської області було госпіталізовано 29 осіб, з них 7 дітей, які брали участь у святкуванні весіль 10 серпня та 11 серпня у місцевому кафе в Золочеві.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...