ОСТАННІ НОВИНИ

“Декором” на Сербській займеться адмінкомісія

|

Управління охорони історичної спадщини Львівської міської ради склало протокол про адміністративне порушення через встановлення так званого декору на фасаді будинку по вулиці Сербській у Львові. Про це сьогодні на прес-конференції повідомила начальник цього управління Лілія Онищенко.

За її словами, адмінкомісія розгляне це питання і визначить розмір штрафу, а також ухвалить рішення про те, чи будуть ці конструкції демонтовані.

Водночас Л.Онищенко зауважила, що коли представники компанії “!Фест” принесуть на засідання адмінкомісії документи з дозволами на ці роботи, то представники міської влади нічого не зможуть вдіяти.

“Якщо прийде їх представник і принесе дозвіл, то ми будемо безсилі” – сказала вона.

Реклама партнерів

Нагадаємо, на будинку по вулиці Сербській, де розміщено “Львівську майстерню шоколаду”, з`явилося оздоблення фасаду  у вигляді розмаїтих труб, ванн і тазиків. Цей декор обурив частину львівської громади, яка вказує, що не можна паплюжити будівлі, внесені до реєстру пам`яток ЮНЕСКО. Натомість представники компанії розповсюдили у мережі Фейсбук заяву, в якій твердять, що діють згідно із законом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...