У міській раді Червонограда розробляють проект реконструкції пам’ятника Тарасу Шевченку. Постамент мають намір оздобити довкола мармуровими плитами. Про це повідомив головний інженер КП «Комунальник» Микола Федак, пише сайт Вишневський.
Втім, до Дня Незалежності зробити цього не встигнуть, каже комунальник. Тому, до 24 серпня просто відновлять облетілу штукатурку біля постаменту.
До Дня Незалежності комунальники також обіцяють пофарбувати лавки і почистити міські фонтани від плісняви та іржі. За словами головного інженера КП «Комунальник», зараз фарбують та підремонтовують лавки по вул. Грушевського і на автобусних зупинках. Також пан Федак додав, що цього тижня (5-10 серпня) триває капітальний ремонт дорожнього покриття на вул. Купчинського та Корольова.







