ОСТАННІ НОВИНИ

Кожне десяте підприємство сфери послуг в Україні займається IT

|

Протягом І півріччя поточного року кожне десяте підприємство належало до секції „Інформація та телекомунікації”. Про це йдеться в офіційних матеріалах Державного комітету статистики, повідомляє УНН.

Загалом, станом на 1 липня кількість таких склала 5 тис. 424. В той же час, кожний десятий працівник був зайнятий саме у сферах інформації та телекомунікації.

Підприємства IT традиційно залишаються другими за значимістю у загальному обсязі послуг, їх частка становить 24,8%.

Нагадаємо, наразі у Верховній Раді України зареєстровано законопроект, спрямований на розвиток та стимулювання ІТ галузі. За словами голови Комітету Верховної Ради з питань інформатизації та інформаційних технологій Валерія Омельченка, податкові стимули, які передбачені законопроектом №2063, дозволять вивести з “тіні” українські ІТ-компанії.

Реклама партнерів

“Зміни до Податкового кодексу, які ми пропонуємо у законопроекті, дадуть можливість створити привабливий бізнес-клімат у галузі ІТ та високих технологій. І тоді українські розробки та стартапи стануть цікавими як для внутрішніх інвесторів, так і для закордонних компаній”, – переконаний парламентарій.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...