ОСТАННІ НОВИНИ

У Львівській області на житло за молодіжним іпотечним кредитуванням чекають 50 мешканців

|

50 мешканців області чекають на отримання житла на вул. Калнишевського у Львові за програмою молодіжного іпотечного кредитування. Про це повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

Сьогодні, 30 липня, перший заступник голови Львівської ОДА Богдан Матолич провів нараду з питань виконання житлових програм у Львівській області.

Під час наради Богдан Матолич нагадав присутнім про зобов’язання, які надала Львівська область Уряду  України, чітко увійти в графік з  реалізації житлової програми.

«Ми відштовхуємося від того, що на рік передбачено пільгові кредити на 290 квартир, з яких 30 – для чорнобильців та учасників війни. Кошти на цю категорію населення вже виділені, і вже приступила до роботи комісія по розподілу житла. Решта пільгових кредитів – це пільговий житловий фонд, доступне житло, іпотечне житло та житло для сиріт», – зазначив Б. Матолич.

Реклама партнерів

Він також поінформував, що  станом на сьогодні 50 мешканців області готові отримати житло за програмою молодіжного іпотечного кредитування на вулиці Калнишевського, 3. Тому для реалізації цієї програми  є потреба у пришвидшенні будівництва  цього житла, виконавцем якого  є ДТГП «Львівській залізниця».

Також перший заступник голови Львівської ОДА наголосив на більш активній  популяризації  мешканцям області умов  даної програми через соціальну рекламу.

Нагадаємо, у 2013 році на Львівщині   видано 35 кредитів на суму 8080,656 тис. грн.

У  програмі «Доступне житло» беруть  участь 20 об’єктів загальною кількістю 747 квартир, вільних від зобов’язань.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...