ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові біля шкіл масово продають алкоголь та тютюн, каже головна освітянка Львова

|

Результати перевірки щодо продажу алкоголю та тютюну біля львівських шкіл є невтішні. Про це заявила начальник управління освіти ЛМР Галина Слічна, інформує прес-служба Львівської міської ради

«Проводилась перевірка і результати страшні, бо немає ніякої реакції. Місяць тому ми виїжджали в школу № 91, там практично на території школи є магазин, в якому продають алкоголь і тютюн. Ми вже звертались всюди, куди можна було, і з власником зустрічались, який показав нам свою ліцензію, що в нього є всі права. Ми написали звернення в прокуратуру, в міліцію», – розповіла вона.

Найважча ситуація в центральній частині міста, каже чиновниця. «Всі приміщення навчальних закладів в центральній частині міста – це нетипові приміщення, пристосовані, тобто земельних ділянок, як таких, біля шкіл нема. Дитина виходить зі школи, повертає праворуч чи ліворуч і біля неї вже є якийсь паб, магазин, в якому продають спиртні напої. Тут апелювати потрібно до тих людей, які продають в магазинах і до власників, які опікуються магазинами», – зазначила Галина Слічна.

Фото: Львівський портал

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...