З 7 до 17 червня у місті Буськ працювала медична клініка на колесах (МКК) “Дар життя”. Кваліфіковані лікарі надавали безкоштовну медичну та стоматологічну допомогу передусім дітям із особливими потребами та дітям з багатодітних і малозабезпечених сімей. Про це повідомляє прес-служба ВО «Свобода»
За період перебування клініки у Буську обслідувалося 346 дітей з 25 населених пунктів району, з них 176 – стоматологами та 170 – терапевтами.
А зараз в період з 18 червня до 5 липня лікарі клініки «Дар життя» надають безкоштовну медичну допомогу в Кам’янці-Бузькій. За цей період вже обслідувалося понад 110 дітей.
Також лікарі надають консультації щодо попередження захворювань.
Лікарі-терапевти проводять професійний огляд та діагностику, ЕКГ серця, аналізи, в тому числі крови на цукор/гемоглобін/холестерин, скринінг зору/слуху й тестування легеневої функції. Лікарі-стоматологи здійснюють чистку, фторування, рентген-знімки, лікування карієсу, деякі ендодонтичні процедури.
Медична клініка на колесах (МКК) “Дар життя” працює на Львівщині з ініціативи та за сприяння народного депутата України від ВО “Свобода” Ірини Сех.







