ОСТАННІ НОВИНИ

Садовому важливіші терміни ремонту на Пекарській, ніж розкопки

|

Археологічні служби матимуть можливість провести дослідження на вул Пекарській у Львові. Однак, потрібно дотримуватись графіків проведення ремонтних робіт. На цьому наголосив міський голова Львова Андрій Садовий, інформує прес-служба Львівської міської ради

«Львів – древнє місто. Кожну ділянку можна досліджувати вічно. Тому має бути розумна необхідність. Звичайно, таку можливість ми дамо людям, щоб вони подивились. Можливо, знайдуть цікаві артефакти. Але є чіткі терміни закінчення робіт. Ми також не маємо права їх зміщувати. Ми там нічого кардинального не робимо. Міняємо всю інженерію, заново брукуємо», – розповів міський голова Львова.

З 22 травня триває ремонт вул Пекарської на ділянці від вул Туган-Барановського до вул Чехова. Закінчити ремонт планують до 31 серпня. Виконується весь комплекс робіт з заміни інженерних мереж (водопровідних та каналізаційних мереж, газо- та електромереж), влаштуванню дорожньої основи та бруківки, заміна тротуарної плитки. Водоканал та Львівгаз виконують своїми силами заміну аварійних ділянок інженерних мереж, також прокладають резервні футляри для електромереж. Ремонтні бригади Львівводоканалу замінюють водопровідні вводи до 25 будинків, каналізаційні випуски, ринви, встановлюють дощоприймачі. Роботи виконує ТзОВ «Західбуденергозбереження». Вартість – понад 1,8 млн грн.

Торік вул Пекарську відремонтували на ділянці від вул.І.Франка до вул Туган-Барановського.

Реклама партнерів

Журналіст “Львівської хвилі” Дмитро Кумар знайшов на Пекарській рештки тура та бізона — варин, які вимерли сотні років тому. Представники депутатського корпусу вимагають від мера проведення повноцінних арехологічних робіт на цій вулиці.

Фото: Львівський портал 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...