ОСТАННІ НОВИНИ

Прокуратура трусить міську раду через «крадені» водойми

|

Прокуратурою Львова виявлено два факти самозахоплення об’єктів водного фонду. При цьому порушення природоохоронного законодавства залишились поза увагою та реагуванням Львівської міської ради. Про це повідомляє прес-служба прокуратури міста.

Зокрема, йдеться про водойму на вулиці Кубанській, територію довкола якої без відповідних правовстановлюючих документів огороджено як приватну власність.

Також протиправно обмежено доступ мешканцям міста до озера на перехресті вулиць Стрийська – Наукова. Прибережно-захисну смугу цього об’єкта незаконно забудовано кількома підприємствами, у користуванні яких перебуває ділянка навколо водойми.

Ці порушення природоохоронного законодавства залишились поза увагою та реагуванням Львівської міської ради. Більше того, посадовцями неналежно проведено інвентаризацію та паспортизацію водних об’єктів на території міста, що може призвести до подальшого незаконного захоплення водойм. Встановлено, що міськрада також самоусунулась від здійснення контролю за станом благоустрою озер та прилеглої до них території.

Реклама партнерів

На цей час прокуратурою Львова внесено подання на адресу Львівської міської ради з вимогою усунути зазначені порушення законодавства та притягнути винних осіб до відповідальності.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.