ОСТАННІ НОВИНИ

У Києві побили журналіста

|

У суботу група невідомих осіб здійснила напад на журналіста, виконавчого секретаря Київської міської організації Незалежної медіа-профспілки Георгія Ермана.

Інцидент відбувся 8 червня біля станції метро “Дарниця”, повідомляє прес-служба медіа-профспілки.

П’ятеро нападників вимагали від журналіста вигукувати на відеокамеру націоналістичні гасла та погрожували розправою через те, що він нібито ображав у своїх статтях націоналістів.

Частина нападників приховували своє обличчя під масками. Навіть після того, як журналіст сказав нападникам, що опонує будь-яким людиноненависницьким ідеологіям і не має жодних українофобських поглядів, йому в обличчя кинули яйцем.

Реклама партнерів

Глава Незалежної медіа-профспілки Юрій Луканов заявляє, що профспілка буде захищати працівників свого апарату і членів організації всіма доступними методами.

Він наголосив, що до НМПУ входять журналісти з різними, навіть протилежними поглядами, їх об’єднує прагнення захистити право кожного на висловлювання своїх поглядів.

“Ми вживемо заходів для того, щоб порушники таких принципів не могли загрожувати причетним до медіа-профспілки”, – сказав глава НМПУ.

Українська правда

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.