ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові стартує виставка засновника оп-арту

|

Сьогодні у Львівському палаці мистецтв відбудеться відкриття унікальної виставки  французького художника угорського походження, засновника оп-арту Віктора Вазарелі

У рамках виставки відбудеться демонстрація документального фільму про Віктора Вазарелі, що ознайомить глядача з різними етапами творчості художника.

Початок о 17:00 годині у Львівському палаці мистецтв (м. Львів, вул. Коперніка, 17).

 Творчий доробок Вазарелі – це картини, графіка (принти), кінетичні  структури і декілька абстрактних фільмів. Застосовуючи різноманітні оптичні й кольорові ілюзії, Віктор Вазарелі створив визначні зразки оптичного  мистецтва, яке є продовженням лінії  техніцизму у модерні.Оп-арт набув надзвичайної популярності у 1960-70-х роках і в значній мірі вплинув на сучасних художників, індустріальних дизайнерів, графіків. 

Реклама партнерів

Експозиція виставки «Творча спадщина та міф Віктора  Вазарелі» складається із 140 робіт  художника: 120 серіграфій (особливого різновиду шовкографії, що являють собою багаторазове накладення шарів фарби), 20 об’єктів унікального живописного автопортрету майстра та єдиного у світі витвору мистецтва, що побував у космічному просторі — колажу «Космос». (Картина була на борту «Союзу Т-6» на космічній станції «Салют 7» 1982 року).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.