ОСТАННІ НОВИНИ

В Україні відкрився сайт для скарг на хабарників

|

У рамках проекту «Чемпіонат з корупції – 2013» запрацював сайт, на якому кожен охочий може залишити скаргу на хабарників, зафіксувати факт корупції, а також проголосувати за «головного корупціонера в країні»  

З ініціативою проведення унікального для України конкурсу є громадські організації «Європейський вибір» і «Антикорупційна рада України».

Як розповів виконавчий директор громадської організації «Європейський вибір» Кирило Животовський, на спеціальному сайті чемпіонату кожен зможе додати свого «кандидата», описавши його особливі заслуги перед вітчизняною корупцією.

«Такими, як нам здається, можуть стати всі: від дільничного міліціонера, доктора, вчительки або директора школи до чиновників центрального та місцевого рівня, політиків. По кожному «учасникові» чемпіонату буде складена окрема сторінка на сайті. Зауважу, не тільки дивитися, але й додавати свої коментарі, факти, джерела. Вся інформація буде збиратися в офісі чемпіонату, перевірятися, аналізуватися», – зазначив Кирило Животовський.

Реклама партнерів

«Чемпіонат з корупції» відбудеться в чотири етапи і за задумом організаторів стане щорічною подією. На кожному етапі буде оприлюднена інформація про осіб, яких підозрюють у корупції. 17 червня оголосять результати першого етапу конкурсу: найбільш резонансні антикорупційні розслідування громадських організацій та журналістів, які вийшли цього року.

Як повідомлялося, 3 червня стартував всеукраїнський проект «Чемпіонат з корупції – 2013». За підсумками конкурсу будуть відзначені 12 гучних корупційних справ, а їхніх фігурантів нагородять призом «Золотий відткатиш». Всього за головну «нагороду» позмагаються 500 найбільших українських корупціонерів, номінованих громадянами та громадськими експертами на основі журналістських розслідувань, даних правоохоронних органів, особистого досвіду.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.