ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині пункти тестування працюватимуть у восьми містах

|

Цього року на Львівщині працюватиме 71 пункт тестування у восьми містах області – Львові, Дрогобичі, Стрию, Самборі, Червонограді, Бродах, Жовкві та Новояворівську. Про це на прес-конференції розповіла  директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк.

З новацій вона розказала про те, що цього року передбачено певні умови для абітурієнтів з особливими освітніми потребами. Так, для учнів з вадами слуху буде запропоновано послуги сурдоперекладача та надано окремі аудиторії.

Зазначимо, що цього року на Львівщині налічується 25 таких дітей.

На прохання учнів із вадами опорно-рухового апарату, передбачено аудиторії виключно на першому поверсі.

Реклама партнерів

Також для незрячих проходить апробацію тестовий зошит із шрифтом Брайля. Ймовірно, наступного року такі зошити введуть в експлуатацію.

Інформація про навчальний заклад, в якому учасник ЗНО виконуватиме завдання, є в запрошенні-перепустці. У разі втрати чи неотримання запрошення-перепустки, кожен має можливість видрукувати його з інформаційної сторінки учасника ЗНО з сайту УЦОЯО чи ЛРЦОЯО, вказавши № сертифіката та пін-код.

Для участі в тестуванні абітурієнти повинні обов’язково мати сертифікат, паспорт/свідоцтво про народження та запрошення-перепустку. Також з собою необхідно взяти 1-2 ручки з чорнилами чорного кольору та пляшечку води.

Також директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти закликала абітурієнтів не бути байдужими до фактів порушення процедури ЗНО.
 «Оскільки бал ЗНО є рейтинговим, тобто учнів порівнюють один з одним, кожен зацікавлений в тому, щоб процедура ЗНО була справедливою і без порушень», – зазначила Л. Середяк.

Зазначимо, окрім старшого інструктора та інструктора, у кожному пункті тестування буде працювати медичний працівник, черговий в коридорі та працівники міліції ззовні пункту тестування.

Всю необхідну інформацію щодо ЗНО 2013 можна знайти на сайтах:
– Українського центру оцінювання якості освіти – www.testportal.gov.ua
– Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти – www.lvtest.org.ua
Телефон гарячої лінії ЛРЦОЯО – (032) 2422660.

lviv.tv  

Фото: PHL 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.